Business Development Manager

PRAHA

Náplň práce

  1. Navazování nových obchodních vztahů a rozšiřování základny partnerů AAHI
  2. Proaktivní propagace našeho produktu, organizace schůzek s potenciálními i stávajícími partnery
  3. Dohled nad činností stážistů v prodejním oddělení
  4. Budování dlouhodobých obchodních vztahů se současnými a budoucími klienty

Co nabízíme?

  1. 1-2 roky zkušeností na obdobné pozici
  2. Pozitivní přístup (hledáme řešení, nikoliv problémy)
  3. Vynikající komunikační vybavenost a schopnost rozvíjet interní i externí vztahy, po telefonu a osobně
  4. Cit pro identifikaci potenciálních partnerů a jejich efektivního oslovení
  5. Kontakty v oblasti HORECA výhodo

Chceme vás do týmu, pokud

  1. Příjemné, stimulující a přátelské prostředí
  2. Práci v kulturně rozmanitém týmu talentovaných lidí, které spojuje společná mise a odhodlání změnit svět k lepšímu
  3. Flexibilní pracovní dobu
  4. Bonusové odměny za skvělý výkon

Zaujala vás naše nabídka? Rádi byste se dozvěděli víc? Právě teď probíhají pohovory, nábor nových zaměstnanců a jejich trénink během dubna a května. Nezbývá příliš času, proto na nic nečekejte a pošlete nám svůj životopis na adresu [email protected] Odpovíme co nejdříve!