Stáž v oddělení Sales

PRAHA

Náplň práce

  1. Zvyšování povědomí o AAHI skrze interakci s pražskými podniky
  2. Zakládání a rozšiřování prodeje se skupinami nezávislých prodejen
  3. Nastavení konkrétní nabídky pro podniky, kterým zbývají neprodané porce a potraviny
  4. Sdělování informací a školení podniků a jejich zaměstnanců o problematice plýtvání s potravinami a o tom, jak aplikace AAHI funguje
  5. Intenzivní šestitýdenní komunikace s podniky za účelem vybudování efektivní spolupráce

Chceme vás do týmu, pokud

  1. Se zajímáte o boj s plýtváním s potravinami a udržitelnost
  2. Jste kreativní, sršíte nápady a nebojíte se výzvy
  3. Máte pozitivní přístup (hledáme řešení, nikoliv problémy)
  4. Plynně ovládáte češtinu
  5. Preferujeme zkušenosti z oboru

Co nabízíme?

  1. Příjemné, stimulující a přátelské prostředí
  2. Práci v kulturně rozmanitém týmu talentovaných lidí, které spojuje společná mise a odhodlání změnit svět k lepšímu
  3. Flexibilní pracovní dobu
  4. Bonusové odměny za skvělý výkon

Zaujala vás naše nabídka? Rádi byste se dozvěděli víc? Právě teď probíhají pohovory, nábor nových zaměstnanců a jejich trénink během dubna a května. Nezbývá příliš času, proto na nic nečekejte a pošlete nám svůj životopis na adresu [email protected] Odpovíme co nejdříve!